• Sociálny pedagóg

Činnosť sociálneho pedagóga v škole:

• Individuálna a skupinová spolupráca so žiakmi a rodičmi.
          • Aktívna pomoc žiakom zo sociálne-znevýhodneného prostredia.
          • Poskytovanie sociálneho poradenstva - poskytnutie informácií o možnostiach stredoškolského štipendia, príspevkoch, sociálnych službách, pomoci v hmotnej núdzi, invalidnom dôchodku a iných.
          • Eliminácia sociálnopatologických javov. Koordinovanie, usmerňovanie a organizovanie preventívnych aktivít.
          • Poradenstvo a pomoc pri hľadaní miest na pracovnom trhu, podpora začleňovania do existujúcich sociálnych sietí, štruktúr, služieb a inštitúcií.
          • Podpora zdravého životného štýlu a zmysluplného trávenia voľného času. Organizovanie školských, mimoškolských a voľnočasových aktivít.

Kontakt:

Mgr. Jana Sekerešová, tel. č.: 0911/860 481, jana.sekeresova@ssid.sk

Pracovisko: Dúbravská cesta 1, blok E, 3. poschodie, č. dverí 309, klapka 171

Pracovisko: Švabinského 7, blok D, 1. poschodie

Konzultácie si prosím dohodnite vopred telefonicky alebo mailom, aby som Vám vedela byť k dispozícii.