• Školský psychológ

Činnosť školského psychológa v škole:

• Individuálna a skupinová spolupráca so žiakmi a rodičmi.
          • Organizovanie adaptačného programu - skupinových stretnutí zameraných na adaptáciu a podporu žiakov, ktoré sa konajú na začiatku každého školského roka pre triedy prípravného a prvého ročníka.
          • Sprostredkovanie kontaktov na odborníkov v oblasti diagnostiky, v oblasti psychiatrie a iných.
          • Psychologické poradenstvo v oblasti práce so žiakmi pre pedagógov a vedenie školy.
          • Školský psychológ vykonáva svoju odbornú činnosť len s písomným súhlasom rodiča, resp. zákonného zástupcu.

Kontakt:

PSYCHOLÓG PRE OU DÚBRAVSKÁ CESTA 1

Mgr. Mária Stračiaková, tel.č.: 0911/641 165, maria.straciakova@ssid.sk

Nájdete ma na 3. poschodí školského internátu (č. dverí 309).

PSYCHOLÓG PRE OU, PŠ, SOŠ ŠVABINSKÉHO 7

Mgr. Dominika Bottová, tel.č.: 0948/906 06, dominika.bottova@ssid.sk

Nájdete ma na 1. poschodí bloku D (nad telocvičňou).

Konzultácie si prosím dohodnite vopred telefonicky alebo mailom, aby sme Vám vedeli byť k dispozícii.

V škole sme dostupné každý pracovný deň.