• Pre tých, ktorí sa chcú dozvedieť viac o našej škole a nechce sa im čítať, ponúkame video prezentáciu...
      • Prípravný ročník
      • Cukrárska výroba
      • Textilná výroba – ľudovoumelecká tvorba
      • Poľnohospodárska výroba – záhradníctvo: kvetinár, zeleninár, sadovník
      • Poľnohospodárska výroba – rastlinná a živočíšna výroba
      • Opatrovateľská starostlivosť v zariadeniach sociálnej starostlivosti
      • Služby a domáce práce
      • Polygrafická výroba – knihárne a kartonáž
      • Praktická škola
      • Potravinárska výroba – pekárenská výroba
      • Spracúvanie dreva – stolárska výroba
      • Stavebná výroba – maliarske a natieračské práce
      • Obchodná prevádzka – práca pri príprave jedál
      • Obchodná prevádzka – príprava, skladovanie a predaj tovaru
      • Pedikúra – manikúra
      • Naša škola používa EduPage školský informačný systém. Prihláste sa Vašim kontom a skontrolujte si Vaše známky, rozvrh, suplovanie, prebrané učivo a domáce úlohy na ďalší deň.
  • Spojená škola internátna

01. 09. 2022 sa Odborné učilište, Dúbravská cesta 1, Bratislava spojilo so Spojenou školou, Švabinského 7, Bratislava
  • Spojená škola internátna

organizačné zložky a súčasti školy : kliknutím prejdeš na stránku danej zložky/súčasti
        • Posledné zbohom

Dnes sme sa naposledy rozlúčili s naším bývalým kolegom Otakarom Velebom, ktorý nás 1. januára 2023 náhle navždy opustil vo veku 69 rokov. Takmer 20 rokov, od roku 2002 až do svojho odchodu do dôchodku v roku 2021, pracoval v Odbornom učilišti na Dúbravskej ceste ako majster odbornej výchovy v učebnom odbore polygrafická výroba so zameraním na knihárne a kartonáž a už ako dôchodca aj ako pedagogický asistent. Spomíname si na neho ako na pracovitého, precízneho a ochotného, ústretového kolegu a priateľa, ktorý u nás vychoval a pripravil na povolanie desiatky chlapcov a dievčat. Česť jeho pamiatke!

• Vianočné prekvapenie

Študenti zo Strednej odbornej školy pedagogickej na Bullovej ul. - budúci pedagogickí asistenti, ktorí u v našej škole vykonávajú pedagogickú prax, pripravili vo štvrtok 15.12.2022 našim žiakom na Dúbravskej ceste vianočné prekvapenie - vianočné dielničky. Takýmto pekným spôsobom sa spolu vo sviatočnom čase rozlúčili z rokom 2022. Aktivitu koordinovala naša školská poradkyňa J. Sekerešová. Všetkým účastníkom patrí vďaka.

• Tvorivé dielne v SOŠPg

V stredu 14.12. 2022 sa konali na Strednej odbornej škole pedagogickej na Bullovej ul. už tradičné tvorivé dielne (11. ročník), ktorých sa okrem domácich hostiteľov zúčastnilo takmer 100 našich žiakov z Patrónky i z Petržalky. Pripravených aktivít bolo veľa: vyrábali sa ikebany, zdobili sa stromčeky z polystyrénu, navliekali koráliky, lepili pozdravy, piekli medovníky, zdobili sa štupľové figúrky a šiškové sovičky... Naši žiaci si vyrobili darčeky pre blízkych a spoznali nových kamarátov. Bolo nás tak veľa, že sme sa na záverečnú fotografiu ani nezmestili, preto má tri časti :) Všetkým organizátorom odkazujeme: ĎAKUJEME

• Black star barber

Veľké ďakujeme dnes patrí holičstvu Black star barber na Trnavskej v Bratislave. Pán vychovávateľ Filip Černý zobral chlapcov z internátu do barber shopu, kde sa o nich nadštandardne postarali, boli trpezliví pri výbere účesov a spravili im nezabudnuteľný zážitok. Chlapci tak dostali predčasný darček k Vianociam.

• Partneri

• Zvonenia

Nedeľa 5. 2. 2023

• Staňte sa naším fanúšikom