Známky Prihlásenie Školský mail FACEBOOK Napíšte nám Kontakt Mapa

Voľnočasový klub

Základné informácie

VOĽNOČASOVÝ KLUB

„Bezpečný priestor pre trávenie voľného času“

KAŽDÝ PONDELOK A ŠTVRTOK OD 13.15 – 16.00 V PRIESTOROCH IZBIČKY.

• Klub má dvere otvorené pre všetkých súčasných aj bývalých žiakov školy každý pondelok a štvrtok od 13.15 do 16.00 h v priestoroch Izbičky.
  • Klub nefunguje ako krúžok. To znamená, že nemusíš chodiť pravidelne. Môžeš prísť kedykoľvek vo štvrtok v čase od 13.15 do 16.00 h a zdržať sa, koľko chceš. Je to na Tebe.
  • V klube môžeš byť pasívny. Sám sa rozhodneš, či sa do činnosti chceš alebo nechceš zapojiť. Je úplne v poriadku, ak budeš chcieť len sedieť a oddychovať.
  • Aby sme sa v klube všetci cítili dobre a bezpečne, riadime sa jednoduchými pravidlami, s ktorými budeš oboznámený pri prvej návšteve.

V KLUBE MÔŽEŠ:

• využívať svoj voľný čas zmysluplne (športové aktivity, tvorivé dielne, filmové popoludnie, spoločenské hry, skupinové zážitkové aktivity a ďalšie)
  • nájsť pomoc a podporu pri riešení problému (psychologické a sociálne poradenstvo)
  • nájsť usmernenie pri vybavovaní úradných vecí, hľadaní práce, o možnostiach ďalšieho štúdia a pod.
  • zapojiť sa do preventívnych aktivít a cez rozhovory, skúsenosti a pravdivé informácie, predísť rizikám
  • porozprávať sa o veciach, ktoré Ťa zaujímajú, tešia alebo trápia

Zodpovední zamestnanci za chod klubu:

Mgr. Jana Sekerešová – sociálny pedagóg

kontakt: jana.sekeresova@oudubba.sk, 0911 860 481