Známky Prihlásenie Školský mail Školský G Suite FACEBOOK Napíšte nám Kontakt Mapa

Nedeľa 29. 11. 2020
Počet návštev: 4410740

Partneri



















Zoznam učiteľov

E-mail
 
 
Mgr. Eduard Filo EFI Rozvrh
Riaditeľ
eduard.filo@oudubba.sk
 
 
Mgr. Peter Čaputa CAP Rozvrh
Zástupca riaditeľa pre VMV
peter.caputa@oudubba.sk
 
 
PaedDr. Soňa Gergelová SGE Rozvrh
Zástupkyňa riaditeľa
sona.gergelova@oudubba.sk
 
 
Mgr. Lenka Krušinová LKR Rozvrh
Zástupkyňa pre PV
lenka.krusinova@oudubba.sk
 
 
Elena Baričičová EBA Rozvrh
Majsterka
elena.baricicova@oudubba.sk
 
 
Mgr. Lucia Bělská LBE Rozvrh
Vychovávateľka
lucia.belska@oudubba.sk
 
 
Mgr. Filip Černý FCE Rozvrh
Vychovávateľ
filip.cerny@oudubba.sk
 
 
Bc. Natália Čierniková NCI Rozvrh
Asistent MOV
natalia.ciernikova@oudubba.sk
 
 
Mgr. Andrea Domoráková ADO Rozvrh
Triedna učiteľka: 1.PR/A
Triedna učiteľka: 2.PR
Zástupca v triede: 2.KR/A
Zástupca v triede: 3.PR
andrea.domorakova@oudubba.sk
 
 
Mgr. Tatiana Filová TFI Rozvrh
Učiteľka
tatiana.filova@oudubba.sk
 
 
Mgr. Peter Gregor PGR Rozvrh
Vychovávateľ
peter.gregor@oudubba.sk
 
 
Mgr. Andrea Hornáčková AHO Rozvrh
Triedna učiteľka: 1.OT+DP
Triedna učiteľka: 3.OT+PM
Zástupca v triede: 1.ZH+CH
Zástupca v triede: 3.ZH+DP
andrea.hornackova@oudubba.sk
 
 
Mgr. Alica Hullová AHU Rozvrh
Triedna učiteľka: 1.PM
Triedna učiteľka: 2.PM
Zástupca v triede: 1.KR/B+PR/B
Zástupca v triede: 2.PR
alica.hullova@oudubba.sk
 
 
Mgr. Iveta Jančia IJA Rozvrh
Triedna učiteľka: 2.KN
Triedna učiteľka: 3.ĽV+KN
Zástupca v triede: 1.MA
Zástupca v triede: Prípravný ročník
iveta.jancia@oudubba.sk
 
 
Agáta Janošková AJA Rozvrh
Majsterka
agata.janoskova@oudubba.sk
 
 
Mgr. Daniela Jurkovičová DJU Rozvrh
Majsterka
daniela.jurkovicova@oudubba.sk
 
 
Veronika Kadlecová VKA Rozvrh
Majsterka
veronika.kadlecova@centrum.sk
 
 
Mgr. Jana Kočkovská JKO Rozvrh
Majsterka
jana.kockovska@oudubba.sk
 
 
Anna Kohútová AKO Rozvrh
Majsterka
anna.kohutova@oudubba.sk
 
 
Ing. Eva Kopáčová EKO Rozvrh
Triedna učiteľka: 1.MA
Triedna učiteľka: 1.ZH+CH
Zástupca v triede: 1.PR/A
Zástupca v triede: 2.ZH
eva.kopacova@oudubba.sk
 
 
Mgr. Alica Koroncziová AKZ Rozvrh
Majsterka
alica.koroncziova@oudubba.sk
 
 
Mgr. Vilma Kozánková VKO Rozvrh
Triedna učiteľka: 2.KR/A
Triedna učiteľka: 3.CK+MA
Zástupca v triede: 1.CK
Zástupca v triede: 1.KR/A
vilma.kozankova@oudubba.sk
 
 
Mgr. Sylvia Krajčiová SKR Rozvrh
Triedna učiteľka: 3.KR
Triedna učiteľka: 3.ZH+DP
Zástupca v triede: 2.CK+MA
Zástupca v triede: 2.CH
Zástupca v triede: 2.PM
sylvia.krajciova@oudubba.sk
 
 
Ľubica Kresanová LKS Rozvrh
Majsterka
lubica.kresanova@oudubba.sk
 
 
PhDr. Daniela Križanová DKR Rozvrh
Triedna učiteľka: 1.CK
Triedna učiteľka: Prípravný ročník
Zástupca v triede: 1.PM
Zástupca v triede: 3.ĽV+KN
daniela.krizanova@oudubba.sk
 
 
Mgr. Lívia Kürtiová LKU Rozvrh
Triedna učiteľka: 1.KR/B+PR/B
Triedna učiteľka: 2.CK+MA
Zástupca v triede: 2.OT+KR/B
livia.kurtiova@oudubba.sk
 
 
Mgr. Lenka Ludviková LLU Rozvrh
Majsterka
lenka.ludvikova@oudubba.sk
 
 
Mgr. Daniel Mačuga DMA Rozvrh
Asistent MOV
daniel.macuga@oudubba.sk
 
 
Bc. Jana Maďarová JMA Rozvrh
Majsterka
jana.madarova@oudubba.sk
 
 
Zuzana Malíčková ZMA Rozvrh
Majsterka
zuzana.malickova@oudubba.sk
 
 
Ing. Alena Martináková AMA Rozvrh
Vychovávateľka
alena.martinakova@oudubba.sk
 
 
Bc. Mária Miklošová MMI Rozvrh
Majsterka
maria.miklosova@oudubba.sk
 
 
Mgr. Dana Oravcová DOR Rozvrh
Vychovávateľka
dana.oravcova@oudubba.sk
 
 
Ján Pavlovič JPA Rozvrh
Majster
jan.pavlovic@oudubba.sk
 
 
Mgr. Ivana Povincová IPO Rozvrh
Triedna učiteľka: 2.OT+KR/B
Triedna učiteľka: 3.PR
Zástupca v triede: 1.OT+DP
Zástupca v triede: 3.OT+PM
ivana.povincova@oudubba.sk
 
 
Ing. Marek Ráček MRA Rozvrh
Majster
marek.racek@oudubba.sk
 
 
Mgr. Magdaléna Rusnáková MRU Vychovávateľka
 
 
Martina Suchá MSU Rozvrh
Majsterka
martina.sucha@oudubba.sk
 
 
Mgr. Ľubica Špulerová LSP Rozvrh
Majsterka
lubica.spulerova@oudubba.sk
 
 
Bc. Eva Švaralová ESV Rozvrh
Majsterka
eva.svaralova@oudubba.sk
 
 
Zuzana Tomašovičová ZTO Rozvrh
Majsterka
zuzana.tomasovicova@oudubba.sk
 
 
Ing. Viera Turáková VTU Rozvrh
Triedna učiteľka: 1.KR/A
Zástupca v triede: 3.KR
viera.turakova@oudubba.sk
 
 
Jana Tureková JTU Rozvrh
Majsterka
jana.turekova@oudubba.sk
 
 
Marta Turiničová MTU Rozvrh
Majsterka
marta.turinicova@oudubba.sk
 
 
Ing. Pavol Ungvarský PUN Rozvrh
Triedny učiteľ: 2.CH
Triedny učiteľ: 2.ZH
Zástupca v triede: 2.KN
Zástupca v triede: 3.CK+MA
pavol.ungvarsky@oudubba.sk
 
 
Mgr. Jana Vaneková JVA Rozvrh
Vychovávateľka
jana.vanekova@oudubba.sk
 
 
Kvetoslava Varjúová KVA Rozvrh
Majsterka
kvetoslava.varjuova@oudubba.sk
 
 
Otakar Veleba OVE2 Majster
 
 
Otakar Veleba OVE Rozvrh
Asistent MOV
otakar.veleba@oudubba.sk
 
 
Adrián Vlčko AVL Rozvrh
Majster
adrian.vlcko@oudubba.sk
 
 
Mgr. Mária Wolf MWO Rozvrh
Asistent MOV
maria.wolf@oudubba.sk

© aScAgenda 2021.0.1245 agenda.skoly.org Stránka aktualizovaná: 20.11.2020

Voľné miesta na našej škole