• Vrátenie preplatku za obed

• Informácia pre rodičov tých žiakov, ktorí nebudú v nasledujúcom školskom roku obedovať v našej jedálni (najmä končiaci žiaci).

Pre vrátenie preplatku za obed je potrebné napísať jednoduchú žiadosť a poslať ju dodávateľovi stravy na mailovú adresu: jedalenloz@gmail.com. V žiadosti uveďte meno žiaka, výšku preplatku a číslo účtu, na ktorý žiadate preplatok vrátiť.

V prípade, že k tomu budete potrebovať našu pomoc, nás kontaktujte na: peter.caputa@ssid.sk alebo na tel.: 0903-555-886.

Rodičia žiakov, ktorí budú aj v nasledujúcom školskom roku obedovať v našej jedálni nemusia robiť nič - ich aktuálne zostatky automaticky presunieme do nového školského roka.